Loading...

zasady konkursu

Zaprojektuj wygląd oficjalnego samochodu Illuminar Gaming!

JURY

Liliana Malinowska

Menedżer, strateg i entuzjastka trendów internetowych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży IT, B2B i E-commerce jako kierownik strategii i projektów. Obecnie COO w Illuminar Gaming.

Tomasz piekarski

Dla przyjaciół Chester. Od 15 lat w branży marketingowej i eventowej, caoutry manager grupy CreativePro, współtwórca ESPOT – gamingowego serca Warszawy. Dreamer i doer w jednej osobie.

Fryderyk "Veggie" Kozioł

Nie ma fana League of Legends w Polsce, który nie wiedziałby kim jest Fryderyk „Veggie” Kozioł. Znany trener, analityk, komentator, a również ekspert i człowiek orkiestra w polskim LoLu. Head of Esports w Illuminar Gaming.

Karolina Lubaszko

Artystka sztuk plastycznych i młoda nadzieja polskiej szkoły grafiki użytkowej. Ma na koncie liczne wystawy i nagrody ale też nie unika pracy dla marek komercyjnych. Oprawa wizualna Illuminar Gaming oraz VTV to jej dzieło!

illuminaR Gaming x mercedes-benz

zgłoś swój projekt

  Dodaj plik* (w formacie JPG, PNG lub PDF. Maksymalny rozmiar pliku to 25MB!):  Pola oznaczone * (gwiazdką) są obowiązkowe

  PLIKI DO POBRANIA

  FAQ

  Prace konkursowe należy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 2 sierpnia 2021 r., do godz. 23:59:59.

  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 sierpnia 2021 r. w social mediach Illuminar Gaming oraz na stronie https://illuminar.pl/mercedes-benz/

  Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.
  W Konkursie może wziąć udział osoba, która ukończyła 15 lat. Osoby małoletnie, które ukończyły lat 15, mogą wziąć udział w Konkursie po przesłaniu podpisanego oświadczenia swojego przedstawiciela. Oświadczenie można znaleźć tutaj.
  Wzór oświadczenia przedstawiciela ustawowego do wyrażenia zgody na udział w konkursie osoby niepełnoletniej jest do pobrania tutaj.
  1. Użyj formularza konkursowego znajdującego się tutaj.
  2. W formularzu musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz załączyć wizualizację swojego projektu w formacie JPG, PNG, 72 DPI lub PDF nie przekraczającą 25MB.

  Nadesłane prace muszą być:

  1. Spójne z komunikacją wizualną Illuminar Gaming tj.: 

  a) zawierać logo Illuminar Gaming 

  b) zawierać trzy kolory określone w brandbooku Illuminar Gaming: Te kolory to: NIEBIESKI RGB 0, 166, 206 #00a6ce, BIAŁY RGB 255, 255, 255 #ffffff, CZARNY RBG 34, 31, 32 #221f20.  Kolory te nie muszą być przeważające i nie wyklucza to stosowania innych kolorów.

  2. Zrealizowane techniką komputerową lub techniką tradycyjną (farby, ołówek, techniki mieszane, fotografia, collage, inne). Projekt zrealizowany techniką tradycyjną musi zostać zreprodukowany (zdigitalizowany).

  3. Zapisane w postaci cyfrowej w rozdzielczości 300 dpi i formacie PDF.  

  4. Przesłane w formie wizualizacji. Na potrzeby formularza konkursowego projekt powinien skompresowany do formatu wizualizacji. Wizualizacja powinna mieć format JPG, PNG w rozdzielczości 72 dpi lub PDF, nie większa niż 25 MB. W przypadku, gdy oryginalny plik przekracza 25 MB, dla potrzeb zgłoszenia projekt powinien zostać zmniejszony do wielkości 25 MB

  5. Zachowaj oryginalny projekt! (UWAGA!): oryginalny projekt o większej wadze i rozdzielczości 300 dpi powinien zostać zachowany przez Uczestnika do czasu rozstrzygnięcia Konkursu, tak aby osoby nagrodzone mogły przekazać oryginalny plik do Organizatora Konkursu, co będzie podstawą do wydania nagrody.

  Tak, projekt musi zawierać logo Illuminar Gaming oraz kolory zawarte w brandbooku. Brandbook można znaleźć tutaj. Te kolory to: NIEBIESKI RGB 0, 166, 206 #00a6ce, BIAŁY RGB 255, 255, 255 #ffffff, CZARNY RBG 34, 31, 32 #221f20. Nie wyklucza to stosowania innych kolorów.
  Projekt musi zawierać kolory zawarte w brandbooku Illuminar Gaming oraz Logo Illuminar Gaming. Brandbook można znaleźć tutaj. Te kolory to: NIEBIESKI RGB 0, 166, 206 #00a6ce, BIAŁY RGB 255, 255, 255 #ffffff, CZARNY RBG 34, 31, 32 #221f20. Nie wyklucza to stosowania innych kolorów.
  Nie. Do konkursu należy zgłaszać prace wyłącznie w postaci cyfrowej/elektronicznej za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj.

  Jedna osoba może zgłosić maksymalnie trzy zgłoszenia konkursowe.